- Consult
- Therapie
- Training
- Cursussen
Wie zijn we / wat doen we? | de Watertoren
Wie zijn we?
De fysiotherapeuten van FysioExperts de Watertoren zijn onderdeel van FysioExperts. Een team van professionals dat de benodigde kennis in huis heeft om u persoonlijk te begeleiden bij klachten van het houdings- en bewegingsapparaat.
Wat doen we?
U kunt bij ons kiezen uit een consult, therapie en/of training:
- In een consult krijgt u deskundig advies van een van de professionals bij FysioExperts. Dit consult kan eenmalig zijn.
- Zo nodig volgt dan de therapie: begeleiding en behandeling van een aandoening, ziekte of klacht met als doel het herstellen of verbeteren van uw lichamelijke en/of geestelijke gezondheid.
- Ook bieden wij training aan: het aanleren, verbeteren of veranderen van vaardigheden op het gebied van uw houding, bewegen en conditie ter preventie van ziekten en klachten. Vaak is de training individueel, maar soms ook in groepsverband.
Naast de reguliere behandeling heeft FysioExperts de Watertoren specifieke kennis in huis op het gebied van:
Samenwerking met anderen
Uw vraag of klacht wordt bij FysioExperts met óf zonder verwijzing van de huisarts in behandeling genomen. Een goede samenwerking met de huisarts en de andere hulpverleners van gezondheidscentrum de Watertoren zorgen voor een brede aanpak van uw persoonlijke behandeling. FysioExperts zet haar deskundigheid en expertise ook in om voor collega hulpverleners een vraagbaak te zijn.
Informatie
Meer informatie over de dagelijkse gang van zaken leest u op de pagina algemene praktijkinformatie. U kunt ook de praktijkinformatie-folder van FysioExperts de Watertoren downloaden aan de rechterzijde van deze pagina.
Adres
FysioExperts
| de Watertoren
Nathaliegang 63
(in gezondheidscentrum
de Watertoren)
2719 CP Zoetermeer
Telefoon:
079 361 86 01
Email:
dewatertoren@fysioexperts.nl
Openingstijden
| ma | 07.15 - 21.00 |
| di | 07.15 - 18.00 |
| wo | 08.00 - 14.30 |
| do | 08.30 - 18.00 |
| vr | 08.00 - 17.00 |
| za | gesloten |
| zo | gesloten |





